BEST FRANCHISE - wiedza, która przynosi zyski

Uczestnicy II Konferencji Liderów Franczyzy dowiedzą się jak rozwijać system franczyzowy, aby przynosił zyski latami.

Polska Organizacja Franczyzodawców zaprasza na spotkanie przedstawicieli rynku franczyzy, które odbędzie się w dniach 27-28 marca 2014 w Jachrance k. Warszawy. Dwudniowa konferencja poświęcona będzie tematyce skutecznego zarządzania sieciami franczyzowymi. W ramach drugiej edycji BEST FRANCHISE zaplanowano panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli wybranych branż. Specjaliści odpowiedzialni za rozwój franczyzy opowiedzą o zasadach współpracy z franczyzobiorcami, a eksperci POF omówią aktualną sytuację na rynku franczyzy na podstawie najnowszych wyników badań.

Gościem specjalnym będzie Wojciech Eichelberger, psycholog i trener, który zdradzi tajemnice biznesowych i korporacyjnych super-wojowników. (fot. Łukasz Król)

Program II Konferencji Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE

I dzień: czwartek 27 marca

II dzień piątek 28 marca

Zakończenie Konferencji

Spotkania z cyklu Best Franchise to wyjątkowe forum wymiany poglądów i doświadczeń. Niedostępne nigdzie indziej szkolenia i warsztaty pomagają menedżerom ds. franczyzy w codziennej pracy, a także wskazują jak najlepiej zarządzać i rozwijać system franczyzowy – mówi Monika Dąbrowska, Prezes POF.

W Konferencji może wziąć udział bezpłatnie jeden reprezentant firmy należącej do POF. Koszty udziału kolejnych osób oraz przedstawicieli systemów franczyzowych i agencyjnych spoza Organizacji wynoszą: I dzień - 350,00 zł, II dzień - 350,00 zł, pokój dwuosobowy ze śniadaniem w Hotelu Warszawianka z 27 na 28 marca - 290,00 zł. Liczba uczestników jest ograniczona. Organizatorzy zapewniają dojazd na Konferencję z parkingu autobusowego przed Pałacem Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), 27 marca o godzinie 9:30. Informacje o lokalizacji Hotelu Warszawianka znajdują się na stronie warszawianka.pl. Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 12:00 następnego dnia. Hotel zapewnia możliwość przechowania bagaży i miejsca parkingowe.

Firmy, które złożą Deklaracje przystąpienia do POF do dnia 28 lutego 2014 r. i uzyskają członkostwo w Organizacji będą mogły uczestniczyć w konferencji na prawach systemów zrzeszonych w Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Zgłoszenia na konferencję przyjmuje Michał Skubiszewski: pof@franczyza.org.pl, tel. 669 755 055.

Wideo relacja z konferencji Best Franchise 2013.