II Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE

Chcesz wiedzieć jak najlepiej zarządzać systemem franczyzowym? Rozwiń biznes wykorzystując sposoby, które przyniosły sukces liderom rynku. Odwiedź Konferencję Liderów Franczyzy w dniach 27-28 marca br.

Polska Organizacja Franczyzodawców serdecznie zaprasza na II Konferencję Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE do Hotelu Warszawianka w Jachrance koło Warszawy. W imprezie uczestniczą menedżerowie firm franczyzowych i agencyjnych. Podczas dwudniowej konferencji odbywają się szkolenia i panele dyskusyjne. Eksperci i liderzy rynku przybliżają sposoby optymalizacji systemów franczyzowych, np. skutecznego pozyskiwania franczyzobiorców, najkorzystniejszych możliwości finansowania franczyzy. Specjaliści omówią sytuację na rynku franczyzy na podstawie najnowszych wyników badań.

Wideo relacja z konferencji Best Franchise 2013.

W wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno przedstawiciele firm zrzeszonych w Organizacji, jak i profesjonaliści z innych systemów franczyzowych i agencyjnych. Polska Organizacja Franczyzodawców zrzesza wiarygodnych franczyzodawców, którzy spełniają warunki Statutu POF oraz Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy.

-Spotkania z cyklu Best Franchise to wyśmienite forum wymiany poglądów i doświadczeń. Niedostępne nigdzie indziej szkolenia i warsztaty pomagają menedżerom ds. franczyzy w codziennej pracy, a także wskazują jak najlepiej zarządzać i rozwijać system franczyzowy – mówi Monika Dąbrowska, Prezes Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

(mps)