IV Konferencja Liderów Franczyzy już w maju

Jak zmienia się rynek licencji i sytuacja gospodarcza w Polsce? Jak poprawić wyniki sieci, model finansowy i sparametryzować rekrutację franczyzobiorców? Dowiesz się tego na Konferencji BEST FRANCHISE.

Zarząd Polskiej Organizacji Franczyzodawców serdecznie zaprasza menedżerów i właścicieli firm franczyzowych na IV Konferencję Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE. W dwudniowych warsztatach mogą wziąć udział przedstawiciele firm z POF oraz profesjonaliści z innych systemów franczyzowych i agencyjnych. W tym roku spotykamy się w Hotelu Ossa k. Rawy Mazowieckiej.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą prof. Witold Orłowski – główny doradca ekonomiczny PwC, Piotr KUCZYŃSKI – główny analityk Domu Inwestycyjnego Xelion oraz Jarosław Kuźniar – dziennikarz TVN i przedsiębiorca. Jak co rok zarząd POF zaplanował unikalne warsztaty i wykłady, przede wszystkim dotyczące finansów dawców i biorców licencji. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in.

Wideo relacja z Konferencji Best Franchise 2014

- BEST FRANCHISE to najważniejsze spotkanie grona dawców licencji w Polsce. W trakcie wydarzenia nie tylko wzbogacamy wiedzę o naszym rynku i gospodarce, doskonalimy umiejętności menadżerskie, ale także integrujemy się, wymieniamy doświadczenia i poglądy, żeby z sukcesami zarządzać systemami licencyjnymi – mówi Monika Dąbrowska, Prezes Zarządu POF.

Liczba miejsc na Konferencji jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmuje Michał Skubiszewski – pełnomocnik Zarządu POF, pod numerem telefonu 669 755 055 i pod adresem pof@franczyza.org.pl.


p

Do pobrania: program i warunki uczestnictwa w IV Konferencji BEST FRANCHISE

Do pobrania: formularz uczestnictwa w IV Konferencji BEST FRANCHISE

(mps)