Już za chwilę III Konferencja Liderów Franczyzy

Jak skuteczniej zarządzać systemem franczyzowym? Poznaj tajemnice sukcesów w tej branży, bądź liderem i dowiedz się wszystkiego o aktualnych trendach na rynku franczyzy. W dniach 21-22 maja odbędzie się III Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE.

Polska Organizacja Franczyzodawców serdecznie zaprasza menedżerów i właścicieli firm franczyzowych na III Konferencję Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE, która odbędzie się w Hotelu Warszawianka w Jachrance k. Warszawy. W wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno przedstawiciele firm zrzeszonych w Organizacji, jak i profesjonaliści z innych systemów franczyzowych i agencyjnych. Podczas dwudniowej konferencji odbędą się niedostępne nigdzie indziej szkolenia i wykłady. Liderzy rynku i eksperci powiedzą o swoich doświadczeniach w optymalizacji systemów franczyzowych. Specjaliści omówią sytuację na rynku franczyzy na podstawie najnowszych wyników badań oraz pokażą kierunki rozwoju naszego rynku. Gośćmi specjalnymi będą prof. Jerzy Bralczyk – Wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego oraz prof. Andrzej Jacek Blikle – Członek Rady Nadzorczej spółki A. Blikle. Partnerem Konferencji będzie firma doradczo-szkoleniowa Profes.

Wideo relacja z Konferencji Best Franchise 2014

- Unikalne spotkania z cyklu Best Franchise umożliwiają poszerzenie wiedzy z zakresu zarządzania systemami licencyjnymi, a także pozwalają na udoskonalenie umiejętności menadżerskich. Nasze konferencje umożliwiają zapoznanie się z doświadczeniami i poglądami liderów, którzy odnieśli największe sukcesy – mówi Monika Dąbrowska, Prezes Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

W PROGRAMIE BEST FRANCHISE m.in.
Dylemat lidera firmy franczyzowej — przemoc czy partnerstwo
prof. Andrzej Jacek BLIKLE, Członek Rady Nadzorczej A. Blikle
O perswazji i manipulacji językowej w biznesie
prof. Jerzy BRALCZYK, Wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego, Uniwersytet Warszawski
Co wiesz a czego nie wiesz o swoim kliencie? CRM – analizuj i zarabiaj
Przemysław DWOJAK, GfK Polonia, Grzegorz GOLDIAN, Trio Management
Aktualne trendy na rynku franczyzy i agencji
Michał WIŚNIEWSKI, ekspert POF , dyrektor działu doradztwa PROFIT system

Do pobrania: warunki uczestnictwa i program III Konferencji BEST FRANCHISE

Do pobrania: formularz uczestnictwa w III Konferencji BEST FRANCHISE

Firmy, które złożą Deklaracje przystąpienia do POF do dnia 8 maja 2015 r. i zostaną przyjęte do Organizacji będą mogły uczestniczyć w Konferencji na prawach systemów zrzeszonych w Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmuje Michał Skubiszewski, pełnomocnik Zarządu POF, pod numerem telefonu 669 755 055 i pod adresem pof@franczyza.org.pl.


Profes

Partner Konferencji


(mps)