Konferencja franczyzodawców

Polska Organizacja Franczyzodawców organizuje 19 kwietnia otwartą konferencję dla przedstawicieli firm franczyzowych i agencyjnych.

W konferencji poświęconej aktualnej sytuacji na rynku franczyzy wezmą udział zarówno członkowie POFu jak i przedstawiciele firm, które do 16 kwietnia prześlą swoje zgłoszenie faxem na numer (22) 560 80 21 lub na adres mailowy pof@franczyza.org.pl. Spotkanie odbędzie się w hotelu Novotel Warszawa Centrum przy ulicy Marszałkowskiej. W programie konferencji znajduje się m.in.: wystąpienie Piotra Kuczyńskiego, głównego analityka Xelion Doradcy Finansowi, Moniki Dąbrowskiej, prezes zarządu oraz Michała Wiśniewskiego, dyrektora działu doradztwa we franczyzie. Na spotkaniu będą poruszone aktualne problemy branż, w których działają firmy franczyzowe i partnerskie. Goście dowiedzą się jak budować wizerunek marki, jakie rozwiązania w zakresie finansów i oprogramowania komputerowego sprawdzają się w sieciach.

Harmonogram konferencji

Po zakończeniu części otwartej obradować będą członkowie Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Zgromadzeni wybiorą nowe władze, będą głosować nad zmianami w statucie oraz wysłuchają wykładu Wojciecha Białka, głównego analityka Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA na temat form inwestowania i aktualnej sytuacji na rynkach finansowych.

Do POFu należy blisko 40 firm franczyzowych i agencyjnych. Przynależność do organizacji daje jej członkom szereg korzyści. POF potwierdza spełnianie przez franczyzodawców wymogów Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy oraz przyznaje Certyfikaty Wiarygodności, po spełnieniu wymogów statutowych. Dla członków organizacji przygotowywane są szkolenia i warsztaty dotyczące zarówno franczyzy jak i tematyki ogólnobiznesowej.

- Franczyza jest sposobem rozwoju firmy, do którego niezbędna jest wiarygodność franczyzodawcy. Bez niej bardzo trudno jest znaleźć odpowiednich partnerów biznesowych. Dlatego coraz więcej organizatorów systemów widzi korzyści płynące z przystąpienia do Polskiej Organizacji Franczyzodawców - mówi Monika Dąbrowska, prezes zarządu POF.

(dw)