Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE

Zarząd Polskiej Organizacji Franczyzodawców zaprasza Franczyzodawców na dwudniową Konferencję, która rozpocznie się 23 maja br. w Hotelu Warszawianka w Jachrance koło Warszawy.

W wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno przedstawiciele firm zrzeszonych w Organizacji, jak i profesjonaliści z innych systemów franczyzowych i agencyjnych. Konferencja jest oparta na cyklu szkoleń, które mają pomóc menedżerom ds. franczyzy w codziennej pracy. W programie wydarzenia znajduje się m.in.: szkolenie dotyczące skutecznej sprzedaży licencji franczyzowej, omówienie trendów we wszystkich branżach związanych z franczyzą, szkolenie z coachingu biznesowego, wykład o najkorzystniejszych możliwościach finansowania franczyzy. Gościem specjalnym Konferencji będzie prof. Grzegorz Kołodko, który postara się odpowiedzieć na pytanie, kiedy nastąpi koniec spowolnienia i jakie są perspektywy gospodarcze Polski.

- W programie mamy cykl unikalnych szkoleń i wykładów, a dodatkowym celem spotkania jest wzajemne poznanie się przedstawicieli wiodących systemów franczyzowych. Intencją Zarządu POF jest wpisanie Konferencji Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE do kalendarza najważniejszych wydarzeń naszego rynku - mówi Arkadiusz Słodkowski, Członek Zarządu POF.

logo Best Franchise

Program I Konferencji Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE

I dzień 23 maja 2013 r.

II dzień 24 maja 2013 r.