POF na Targach „Pomysł na firmę”

Polska Organizacja Franczyzodawców będzie miała swoje stoisko na Targach „Pomysł na firmę”, które odbędą się 8-9 kwietnia w Katowicach.

Katowickie targi „Pomysł na firmę” to regionalna edycja największych w Polsce targów franczyzy, które odbywają się co roku w Warszawie. Odwiedzający będą mieli do wyboru ponad 50 pomysłów na biznes na każdą kieszeń. Przedstawiciele POF będą na targach promować sieci franczyzowe zrzeszone w organizacji. Ponadto będą doradzać odwiedzającym jak ocenić wiarygodność systemu franczyzowego. Dla wystawców to okazja, aby dowiedzieć się jakie są korzyści z przystąpienia do organizacji.

- Nasi eksperci doradzą jak można obniżyć koszty pozyskania franczyzobiorców, wspólnej działalności marketingowej oraz jak skutecznie promować koncepty franczyzowe. Odwiedzający stoisko POF będą mogli również uzyskać informacje o zaplanowanej na 19 i 20 maja Konferencji Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE – mówi Monika Dąbrowska, prezes zarządu POF.

Targom towarzyszyć będą warsztaty dla osób, które chcą się dowiedzieć jak zarabiać na swoim. W trakcie dwudniowego Forum Szkoleniowego uczestnicy poznają najważniejsze zasady współpracy we franczyzie. Eksperci powiedzą też jak wybrać franczyzę, która przyniesie zyski. Wykłady poprowadzą specjaliści firmy PROFIT system zajmującej się doradztwem franczyzowym oraz zaproszeni goście. O swoich początkach w biznesie i oryginalnym pomyśle na rodzinną firmę opowie również gość specjalny - Krystian Wieczorek, aktor i właściciel drogerii i galerii sztuki Garaaż.

Targi „Pomysł na firmę” odbędą się w Katowicach w dniach 8-9 kwietnia w holu głównym Międzynarodowego Centrum Kongresowego obok Spodka.

(mps)