POF patronem Targów Franczyzy

POF po raz kolejny została honorowym patronem Targów Franczyzy, które w tym roku odbędą się w dniach 13-15 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Targi Franczyzy to najważniejsze wydarzenie branżowe, podczas którego prezentowane są oferty franczyzowe i agencyjne z kraju i ze świata. W tym roku już po raz dziewiąty pomysłodawcy konceptów franczyzowych będą zachęcać przedsiębiorców do skorzystania z ich oferty. Tradycyjnie już swoją ofertę zaprezentują m.in. McDonalds`, Grupa Muszkieterów, Carrefour, Grupa Żywiec, Alior Bank. Nie zabraknie też debiutantów, a wśród nich Auto-Spa, Abra czy Socatots.

Podobnie jak w latach ubiegłych swoje stoisko na Targach Franczyza 2011 zaprezentuje Polska Organizacja Franczyzodawców. Zwiedzający będą mogli skorzystać z porad ekspertów POFu, a wystawcy skonsultować możliwość przystąpienia do Organizacji. Przedstawiciele POFu będą również dzielić się swoją wiedzą na temat franczyzy podczas otwartych wykładów Forum Szkoleniowego.

Organizatorem 9. Targów Franchisingu jest PROFIT system - firma konsultingowa specjalizująca się w doradztwie franczyzowym. Patronat medialny nad imprezą objęły miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” oraz portal pomysłów na biznes Franchising.pl/

Wszystkich franczyzodawców zainteresowanych udziałem w Targach Franczyzy 2011 zapraszamy na stronę Franczyza.pl