POF patronem Targów Franczyza 2015

Uczestnicy Targów Franczyzy będą mogli skorzystać z wiedzy przedstawicieli POF na stoisku Organizacji oraz podczas wykładu na Forum Szkoleniowym.

Polska Organizacja Franczyzodawców kolejny raz objęła patronat nad Targami Franczyzy, które w tym roku odbędą się w dniach 15-17 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W Targach udział weźmie 150 firm franczyzowych oraz ok. 7 tysięcy kandydatów na franczyzobiorców. Wśród wystawców nie zabraknie też stoiska Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Przedstawiciele POF będą udzielali informacji o zrzeszonych firmach i licznych korzyściach związanych z członkostwem:

- Franczyzodawcy biorący udział w Targach będą mieli okazję dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać potwierdzenie wiarygodności systemu. Nasi eksperci doradzą jak obniżyć koszty pozyskania franczyzobiorców, wspólnej działalności marketingowej oraz jak skutecznie promować franczyzę. Odwiedzający stoisko POF będą mogli również zapoznać się z aktualną ofertą szkoleń i konferencji poświęconych franczyzie – mówi Monika Dąbrowska, prezes zarządu POF.

Potencjalni biorcy licencji będą mogli dowiedzieć się czym zajmuje się organizacja, dlaczego warto współpracować z jej członkami czy też jakie są sposoby oceny wiarygodności partnerów biznesowych także podczas wykładu na Forum Szkoleniowym. Damian Ozga i Arkadiusz Słodkowski z zarządu POF podzielą się ze słuchaczami wiedzą o tym jak zweryfikować ofertę franczyzową i powiedzą jakie cechy powinien mieć idealny kandydat na franczyzobiorcę i franczyzodawcę, aby współpraca układała się pomyślnie, a biznes przynosił zyski obu stronom.

Plan Forum Szkoleniowego oraz lista wystawców dostępna jest na Franczyza.pl.