POF promuje franczyzę na wybrzeżu

Polska Organizacja Franczyzodawców ponownie została partnerem inicjatywy Frontwoman. Podczas konferencji organizowanej w Gdyni uczestnicy dowiedzą się jak zarabiać na franczyzie.

Frontwoman to inicjatywa mająca na celu promowanie aktywnych działań wśród przedsiębiorczych kobiet. Jej założeniem jest współpraca i poszerzanie kompetencji w zakresie umożliwiającym rozwój w różnych obszarach aktywności biznesowej. Celem jest wsparcie w prowadzeniu biznesu oraz inspirowanie do działania.

Cykliczne wydarzenia, spotkania i konferencje pozwalają na poruszenie wielu obszarów i budowanie profilu kobiety przedsiębiorczej, która osiąga swoje cele i spełnia marzenia. Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 listopada w Centrum Konferencyjnym PPNT w Gdyni. Będzie to okazja do tego, aby zdobyć potrzebną wiedzę, nawiązać kontakty biznesowe i z zapałem wejść w swój własny biznes.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli korzystać z dwóch paneli merytorycznych. W ich trakcie będzie można zdobyć wiedzę i umiejętności dotyczące obszarów ważnych w prowadzeniu biznesu. Prelegenci opowiedzą o promocji, marketingu, sprzedaży, budowaniu zespołu, a także finansowaniu działalności, czy prowadzeniu działań księgowych. Dodatkowo będą prelekcje dotyczące organizacji czasu pracy, rozwoju zawodowego oraz budowania wizerunku. Nie zabraknie przedstawiciela POF, który przybliży rynek pomysłów na biznes i powie jak zarabiać na franczyzie. Podczas wydarzenia odbędą się także targi przedsiębiorczości. Będzie to miejsce spotkania dostawców usług oraz produktów z potencjalnymi klientami. Cennym elementem wydarzenia będzie także networking, który pozwoli na realne nawiązanie relacji biznesowych.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie Frontwoman oraz na profilu na Facebooku.