Sprawdzone pomysły na biznes

Coraz więcej znanych marek wystawia się na Targach Franczyza w Warszawie. Nie zabraknie też stoiska Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

W dniach 13-15 października Pałac Kultury i Nauki w Warszawie odwiedzi kilka tysięcy gości w poszukiwaniu pomysłu na własny biznes. Będą wybierać spośród 180 ofert franczyzowych. Targi Franczyzy to największe wydarzenie na rynku franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej. Polska Organizacja Franczyzodawców będzie patronem honorowym wydarzenia.

Targi Franczyzy to największe źródło pomysłów na własny biznes. W tym roku koncepty biznesowe zaprezentuje rekordowa liczba firm z Polski i z zagranicy. Głównym atutem wydarzenia są bezpośrednie spotkania z przyszłymi partnerami biznesowymi. Przez trzy dni przedsiębiorcy będą mogli przeprowadzić dziesiątki rozmówi, na podstawie których zdecydują o wyborze najlepszego partnera do współpracy.

- Podczas Targów Franczyza spotkałam więcej przedsiębiorców zainteresowanych projektem franczyzy hotelowej oferowanej przez naszą sieć, niż podczas tradycyjnych imprez branżowych. Przedsiębiorcy mieli większą wiedzę o franczyzie, dzięki czemu mogliśmy pominąć etap edukacji na temat tego na czym polega biznes na licencji - mówi Małgorzata Morek, członek zarządu POF, dyrektor projektu franczyza w Grupie Hotelowej Orbis.

Odwiedzający będą mieli do wyboru sieci franczyzowe z kilkunastu branż. Najliczniej reprezentowana będzie branża gastronomiczna. Swoje oferty współpracy zaprezentuje ponad 50 sieci franczyzowych. Wśród nich będą marki zrzeszone w POF m.in. Salad Story, Bobby Burger, Telepizza, Lody Bonano, Mail Boxes Etc., Alior Bank, MyTravel, Mrs.Sporty, Carrrefour, Delikatesy Centrum, Freshmarket, Intermarche i Żabka. Pełna lista wystawców dostępna jest na oficjalnej stronie Targów Franczyza 2016.

Przedstawiciele POF będą udzielali informacji potencjalnym franczyzobiorcom o zrzeszonych firmach. Natomiast franczyzodawcy, którzy odwiedzą stoisko POF poznają korzyści z przystąpienia do Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Targi Franczyzy to również okazja, żeby pogłębić wiedzę na temat prowadzenia własnej firmy. Podczas Forum Szkoleniowego uczestnicy targów będą mogli dowiedzieć się, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze pomysłu na biznes i ile można na nim zarobić. Swoją wiedzą podzielą się specjaliści ds. franczyzy i ludzie biznesu. Gościem specjalnym forum będzie Robert Moskwa, aktor i trener biznesu, który opowie o ważnych zmianach w życiu. O tym jak ocenić wiarygodność franczyzodawcy opowie Monika Dąbrowska - Prezes POF. Do udziału w Forum upoważnia ważny bilet wstępu na targi.

XIV Targi Franczyza 2016 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 13-15 października w godz. 10.00-17.00 (czwartek, piątek) i w godz. 10.00-15.00 (sobota).

(mk)