V Konferencja BEST FRANCHISE tuż przed targami

Jak efektywnie koordynować sieć franczyzową? Poznaj sposoby na naprawienie błędów w rekrutacji. Dowiedz się także jak zwiększyć przychody firmy franczyzodawcy i obniżyć koszty biorców licencji. Gościem specjalnym będzie dr Wiesław Rozłucki. Spotkaj się z liderami rynku 30 marca w Katowicach.

Polska Organizacja Franczyzodawców serdecznie zaprasza menedżerów i właścicieli firm franczyzowych na V Konferencję Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE. Tegoroczna edycja odbędzie się w Park Hotel Diament w Katowicach i poprzedzi targi franczyzy "Pomysł na firmę" - bliższe informacje na stornie Pomyslnafirme.com.

Prezes Tradercom Investment - Piotr Grela opowie jak nie stracić a nawet zarobić, gdy klienci płacą Twojej firmie w obcej walucie lub masz nadwyżkę w złotych.

W konferencji mogą wziąć udział zarówno przedstawiciele firm zrzeszonych w Organizacji, jak i profesjonaliści z innych systemów franczyzowych i agencyjnych. Podczas wydarzenia odbędą się niedostępne nigdzie indziej szkolenia i wykłady, nie zabraknie także okazji do rozmów kuluarowych.

Gościem specjalnym konferencji będzie dr Wiesław Rozłucki - Współzałożyciel i Prezes zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w latach 1991-2006. Ekonomista przybliży uczestnikom jak zarządzać firmą w warunkach niepewności. Liderzy rynku i eksperci powiedzą m.in. o swoich doświadczeniach w rekrutacji i skutecznej współpracy z biorcami licencji, o zarządzaniu zespołem ds. franczyzy na odległość czy też o zasadach kontaktów z mediami. Tegoroczna edycja pozwoli także dowiedzieć się jak wpłynąć na wyniki finansowe, zarówno firmy franczyzodawcy jak i franczyzobiorców. Cykl warsztatów i prelekcji zakończy branżowe cocktail party.

Wideo relacja z Konferencji Best Franchise

- Unikalne spotkania z cyklu Best Franchise to wyśmienite forum wymiany poglądów i doświadczeń. Niedostępne nigdzie indziej szkolenia i warsztaty pomagają menedżerom ds. franczyzy w codziennej pracy, a także wskazują jak najlepiej zarządzać i rozwijać system franczyzowy – mówi Monika Dąbrowska, Prezes Polskiej Organizacji Franczyzodawców.


p

W PROGRAMIE BEST FRANCHISE m.in.

WYSTĄPIENIE GOŚCIA SPECJALNEGO
- Biznes w warunkach niepewności
Dr Wiesław ROZŁUCKI, Prezes zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w latach 1991-2006, Doradca strategiczny Globalnej firmy doradczej Rothschild
- Charyzma i merytoryka wystąpień publicznych: prezentacje dla zarządu, szkolenia dla pracowników i franczyzobiorców, zasady kontaktów z mediami
Anna KĘDZIERSKA, Psycholog, trenerka umiejętności społecznych, Gryzmografka rysowienie.pl
- Koordynowanie sieci franczyzowej. Jak skutecznie współpracować z franczyzobiorcami i zarządzać zespołem na odległość?
Cyprian JĘDRKOWIAK, Trener biznesu Inspirator, Konsultant Harrison Assesments i MindSonar MetaProfiles
- Mobilnie w banku, czyli jak sieć franczyzowa może oszczędzić na codziennych wpłatach utargów
Łukasz VÁSZON, Project Manager Idea Bank
- Jak nie stracić a nawet zarobić, gdy klienci płacą Twojej firmie w obcej walucie lub masz nadwyżkę w złotych?
Piotr GRELA, Prezes zarządu Tradercom Investment
- Aktualne trendy na rynku franczyzy i agencji
Michał WIŚNIEWSKI, ekspert POF , dyrektor działu doradztwa PROFIT system
- Pozyskiwanie franczyzobiorców – jak selekcjonować partnerów, by później nie żałować? Jak naprawić błędy rekrutacji? Panel dyskusyjny
prowadzący Grzegorz MORAWSKI, Redaktor Własny Biznes FRANCHISING

Do pobrania: warunki uczestnictwa i program V Konferencji BEST FRANCHISE

Do pobrania: formularz uczestnictwa w V Konferencji BEST FRANCHISE

Firmy, które złożą Deklaracje przystąpienia do POF do dnia 20 marca 2017 r. i zostaną przyjęte do Organizacji, będą mogły uczestniczyć w Konferencji na prawach systemów zrzeszonych w Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

(mps)