Wsparcie dla przedsiębiorczych kobiet

Polska Organizacja Franczyzodawców została partnerem inicjatywy Frontwoman. Celem POF jest zwrócenie uwagi na to, że franczyza może być bardzo atrakcyjnym pomysłem dla kobiet.

Frontwoman, to inicjatywa mająca na celu promowanie aktywnych działań wśród kobiet. Jej założeniem jest współpraca i poszerzanie kompetencji w zakresie umożliwiającym rozwój w różnych obszarach. Celem jest wsparcie w prowadzeniu biznesu oraz inspirowanie do działania.

Frontwoman, to przestrzeń dla kobiet przedsiębiorczych, które chcą iść do przodu, łączyć różne światy i rozwijać swoje pasje oraz talenty. Cykliczne wydarzenia, spotkania i konferencje pozwalają na poruszenie wielu obszarów i budowanie profilu kobiety przedsiębiorczej, która osiąga swoje cele i spełnia marzenia.

Wydarzeniem, które będzie otwierać cykl inicjatyw, jest jesienna konferencja Frontwoman – Kobieta Przedsiębiorcza, która odbędzie się 16 września w wyjątkowym i bajkowym miejscu – Quadrille Conference & SPA w Gdyni. Będzie to okazja do tego, aby zdobyć potrzebną wiedzę, zaczerpnąć inspiracji i z zapałem wejść w swój własny biznes.

Podczas konferencji na uczestniczki czeka solidna dawka merytoryki. Wybrane obszary tematyczne są kluczowe dla powodzenia działań, kiedy myślimy o starcie swojego biznesu. Wśród prelegentów znajdują się eksperci w swoich dziedzinach, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Piotr Bucki z bucki.pro, który opowie o Personal Brandingu 2.0, czyli o tym jak zarządzać swoją marką on-line, ustawiać umiejętnie cele i mierzyć skuteczność. W aspekcie motywacji do działania, Joanna Kamińska z HR z pasją podzieli się wskazówkami dotyczącymi motywowania siebie, czyli tym jak każdego dnia mieć zapał do swojej pracy. Adrianna Dzieszko – Frankowska z Gold Sponge wskaże drogę do właściwego budowania wizerunku zewnętrznego kobiety przedsiębiorczej. Z kobietami, które poszukują możliwości finansowania swoich działań, Karol Król – Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu i właściciel portalu crowdfunding.pl, podzieli się cennymi wskazówkami dotyczącymi niestandardowych działań, które pozwalają na pozyskanie środków finansowych. Poza tym poruszymy temat pozyskiwania klientów i budowania relacji, w który wprowadzi nas Barbara Piasek współzałożyciel Wolves Summit, Marketing Day oraz See Bloggers.

Poza częścią merytoryczną, w części warsztatowej Moja Historia uczestniczki będą mogły posłuchać historii kobiet, które podążając za swoją pasją, stworzyły firmy i teraz realizują to, co jest dla nich ważne. Całość spotkania zakończy się networkingiem po drugiej stronie lustra. Podczas niego, w formie niestandardowych działań, uczestniczki będą miały możliwość nawiązania realnych możliwości biznesowych i poznania siebie nawzajem. Celem jest to, aby po konferencji uczestniczki wyszły nie z plikiem wizytówek osób, których nie znają, lecz z realnymi kontaktami do innych kobiet biznesu, z którymi mogą nawiązać współpracę.

Po tej konferencji, w ramach działań Frontowoman, zainteresowane osoby będą nadal mogły korzystać z wartościowych merytorycznie artykułów na stronie internetowej społeczności oraz śledzić działania w mediach społecznościowych. Poza tym cyklicznie będą organizowane praktyczne szkolenia i warsztaty, a także spotkania networkingowe. Całość działań ma na celu kompleksowe wsparcie kobiet w drodze do osiągania sukcesów na zawodowym polu.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie Frontwoman oraz na profilu na Facebooku. Zapisy: kontakt@frontwoman.pl lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie wydarzenia.