Franczyza w prasie i internecie

Franczyza jest w Polsce coraz popularniejsza. Przedstawiamy najpopularniejsze strony www i pisma poświęcone franczyzie.

Miesięcznik FRANCHISING

Miesięcznik FRANCHISING opisuje franczyzy działające w Polsce, przedstawia najnowsze wydarzenia na rynku franczyzy, informuje o wydarzeniach w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Na łamach pisma eksperci doradzają dawcom i biorcom, omawiają zmiany w polskim prawie i podatkach.

Dowiedz się więcej: wlasnybiznes.com

Portal Franchising.pl

Na portalu można znaleźć wszelkie informacje o franczyzie – ABC franczyzyporady dla franczyzobiorcówdoradztwo dla franczyzodawcówkatalog franczyz i systemów partnerskich w podziale na branże, forum dyskusyjne użytkowników portalu, opinie i porady ekspertów z zakresu prawa i ekonomii, wiadomości z rynku franczyzy w Polsce oraz podstronę Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Dowiedz się więcej: franchising.pl

Targi Franczyzy

Targi Franczyzy to jedyna coroczna, ogólnopolska impreza na rynku franczyzy i agencji. Podczas imprezy wystawiają się najlepsze firmy franczyzowe, a targi odwiedza kilka tysięcy potencjalnych licencjobiorców. Patronem imprezy jest Polska Organizacja Franczyzodawców. W trakcie Targów odbywa się również Forum Edukacyjne dla franczyzobiorców. Głównym celem organizacji Targów Franczyzy jest stworzenie okazji do bezpośrednich rozmów firm oferujących licencje z potencjalnymi franczyzobiorcami.

Dowiedz się więcej: franczyza.pl

Akademia Franczyzy PROFIT system

Cykl szkoleń dla Kandydatów na franczyzobiorców i franczyzodawców. Podczas kursu można dowiedzieć się jak z sukcesem poprowadzić system franczyzowy lub wybrać biznes dla siebie.

Dowiedz się więcej: franczyza.eu