Aktualności

12 prac menedżera franczyzy

By 22 stycznia 2019 28 stycznia, 2019 No Comments

Jak pracować efektywniej i z większymi sukcesami, zarządzając franczyzą? Jak poprawić skuteczność i zwiększyć zyski? Znacznie więcej na spotkaniu z liderami rynku 17 i 18 maja w Warszawie.

Zarząd Polskiej Organizacji Franczyzodawców serdecznie zaprasza menedżerów i właścicieli firm franczyzowych na VI Konferencję Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE. W tym roku spotykamy się 17 i 18 maja w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. Marek Belka – Prezes Rady Ministrów w latach 2004-2005, Prezes Narodowego Banku Polskiego w latach 2010-2016. Ekonomista przybliży rzeczywistą sytuację gospodarczą oraz prognozy na najbliższe lata, perspektywy rozwoju, podatków, kosztów kapitału, ograniczeń.

W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach dotyczących najważniejszych wyzwań stojących przed menedżerem franczyzy, w tym jak rozwinąć sieć i poprawić jej wyniki.

Najważniejsze zagadnienia:

  • precedensowe orzecznictwo dotyczące franczyzy – wnioski dla wszystkich,
  • jakich narzędzi użyć do rozwoju działu franczyzy i poprawienia współpracy z franczyzobiorcami,
  • jak poprawiać wyniki sieci, a tym samym zwiększyć zyski, czyli o tworzeniu wartości firmy przez franczyzę, na podstawie wyników nowatorskich badań,
  • jak przy pomocy metody rządzących w świecie sportu radzić sobie w świecie biznesu,
  • dobre praktyki do „lepszej zmiany”, czyli panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli firm franczyzowych,
  • kto najlepiej pasuje do działu franczyzy – cechy liderów rynku,
  • jak zdobyć franczyzobiorcę – pierwszy kontakt to ostatnia okazja do zrobienia pierwszego wrażenia,
  • jak zakończyliśmy ubiegły rok i co nas czeka w najbliższych latach – czy załamanie rynku franczyzy jest możliwe, na podstawie Raportu o franczyzie w Polsce 2018, PROFIT system.

– Konferencja BEST FRANCHISE to najważniejsze spotkanie dawców licencji w Polsce. W trakcie wydarzenia nie tylko wzbogacamy wiedzę o naszym rynku i gospodarce, doskonalimy umiejętności menedżerskie, ale także integrujemy się, wymieniamy doświadczenia i poglądy, żeby z sukcesami zarządzać systemami licencyjnymi – mówi Monika Dąbrowska, Prezes Zarządu POF.

W dwudniowych warsztatach mogą wziąć udział przedstawiciele firm z POF, a w części otwartej profesjonaliści z innych systemów franczyzowych i agencyjnych. Firmy, które złożą deklaracje przystąpienia do POF do dnia 23 kwietnia br. i zostaną przyjęte do Organizacji, będą mogły uczestniczyć w Konferencji na prawach systemów zrzeszonych w Organizacji. Liczba miejsc jest ograniczona.

W Konferencji może wziąć udział bezpłatnie jeden reprezentant firmy należącej do POF. Zarezerwowanie bezpłatnego udziału w Konferencji jest możliwe dla członków i partnerów POF do dnia 23 kwietnia br., mailem na adres pof@franczyza.org.pl. Koszt udziału kolejnych osób oraz przedstawicieli firm spoza Organizacji wynosi 990 zł netto (udział w Konferencji i pokój jednoosobowy ze śniadaniem w Hotelu z 17 na 18 maja). Jeśli z bezpłatnego pokoju korzysta druga osoba to koszt jej udziału w Konferencji wynosi 770 zł netto.