AktualnościBez kategorii

Firmy POF na XVII Targach Franczyza

By 16 października 2019 No Comments

W dniach 17-19 października 2019 roku w Warszawie odbędą się XVII Targi Franczyzy – największe w Europie Środkowo – Wschodniej i drugie w Europie po targach w Paryżu. Wśród 200 wystawców będą członkowie Polskiej Organizacji Franczyzodawców, których będzie wspierała i polecała osobom, które przyjdą znaleźć swój pomysł na biznes. 

Polska Organizacja Franczyzodawców jak co roku jest partnerem Targów Franczyza. W wydarzeniu wezmą udział firmy zrzeszone w POF, do których należy Stava, Carrefour, McDonald’s, SO!COFFEE, New York Pizza Department, Żabka, PSB Mrówka, Intermarche i Bricomarche, Mail Boxes Etc., Makarun, XTreme Fitness Gyms, Nest Bank, Getin Bank i Santander. Są to rzetelni i doświadczeni franczyzodawcy, którzy działają na rynku od lat, a także aktywnie uczestniczą w życiu Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

W tym roku w XVII Targach Franczyza weźmie rekordowa liczba sieci, bo ponad 200 konceptów. W ubiegłym roku liczba odwiedzających osób, zainteresowanych działalnością pod znaną marką wyniosła ok. 7 tys. W tym roku frekwencja będzie prawdopodobnie jeszcze wyższa. Dzięki Targom Franczyzy osoby szukające pomysłu na własny biznes mogą w jednym miejscu spotkać się z przedstawicielami firm franczyzowych z różnych branż z Polski i z zagranicy, poznać zasady inwestycji w biznes i współpracy licencyjnej z daną marką.

Podczas Targów Franczyzy odbędzie sięrównież Forum Szkoleniowe, czyli cykl wykładów o franczyzie i biznesie. Menedżerowie firm franczyzowych, eksperci i znani biznesmeni opowiedzą o najważniejszych kwestiach związanych z biznesem. W tym roku gościem specjalnym będzie Roman Młodkowski, współtwórca i redaktor TVN CNBC i TVN24, który opowie o innowacjach w biznesie i skutecznej konkurencyjności.

XVII Targi Franczyza 2019 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 17-19 października w godz. 10.00-17.00 (czwartek, piątek) i w godz. 10.00-15.00 (sobota). www.franczyza.pl.