AktualnościBez kategorii

Targi Franczyza dla wszystkich

By 1 stycznia 2019 9 stycznia, 2020 No Comments

Polska Organizacja Franczyzodawców po raz kolejny była patronem Targów Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki. Było warto – mówi Monika Dąbrowska, prezes POF.

Dlaczego warto uczestniczyć w Targach Franczyza?
Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki oraz ich wiosenna edycja w Katowicach  to niepowtarzalna okazja na spotkanie przedstawicieli licznych systemów franczyzowych działających na polskim rynku. Wydarzenie to przyciąga uwagę nie tylko specjalistów z branży, ale przede wszystkim rzeszy potencjalnych franczyzobiorców, którym bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm franczyzowych może pomóc podjąć ostateczną decyzję dotyczącą wyboru jednego z systemów. Jest to również doskonała okazja dla osób, które planują przekształcić swoje przedsiębiorstwa w firmy franczyzowe lub zorganizować takie firmy od podstaw, aby zasięgnąć porady specjalistów.

Jaką rolę pełnią Targi Franczyza dla firm rozwijających się na licencji?
Dla firm udzielających franczyzy udział w takim wydarzeniu jest instrumentem, który powinien być harmonijnie wkomponowany w strategię promocji danej oferty franczyzy. To właśnie Targi Franczyzy są miejscem, gdzie skutecznie można zaprezentować taką ofertę np. na Forum Własnego Biznesu. Jest to doskonałe wsparcie reklamy i innych technik stosowanych przez firmy franczyzowe do promocji swojej firmy. Umiejętnie przeprowadzone rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami podczas targów mogą mieć znaczący wpływ nie tylko na ulepszenie oferty, a jednocześnie pozwalają zebrać niemożliwe do uzyskania w inny sposób opinie. Franczyzobiorcy mają nie tylko możliwość zaprezentowania swojej marki, ale jednocześnie zbadania jak jest oceniana przez potencjalnych partnerów oraz jakich zmian od niej oczekują.

Co POF ma do zaoferowania franczyzodawcom?
Polska Organizacja Franczyzodawców oferuje potencjalnym dawcom licencji porady w zakresie poszczególnych etapów organizacji przedsiębiorstwa franczyzowego. Przedstawiciele organizacji służą swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytymi w firmach franczyzowych, które reprezentują.

Relacja z Targów Franczyza w Warszawie