AktualnościBez kategorii

Odpowiedź Rzecznika MŚP na postulaty POF i PSMiF

By 5 maja 2020 8 maja, 2020 No Comments

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców odpowiedział na wspólne postulaty Polskiej Organizacji Franczyzodawców i Polskiego Stowarzyszenia Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców, zgłoszone do ustaw dotyczących Tarczy Antykryzysowej.

Szanowni Państwo, 

W odpowiedzi na wiadomości z 24 marca 2020 r., zawierające kolejne wspólne propozycje franczyzodawców i franczyzobiorców w sprawie pakietu pomocowego dla firm oraz w nawiązaniu do pisma z 20 marca 2020 r., na którą w dniu 20 marca 2020 r. została udzielona odpowiedź Panu Pawłowi Traczowi, Prezesowi Polskiego Stowarzyszenia Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców, pragnę serdecznie podziękować za konstruktywne wnioski i postulaty.

Ponadto zachęcam również do skorzystania z zainicjowanej przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców akcji #RatujBiznes, która ma z jednej strony informować przedsiębiorców znajdujących się w trudnej sytuacji gospodarczej o możliwych instrumentach wsparcia, z drugiej zaś umożliwić mikro, małych i średnim przedsiębiorcom znalezienie fachowej, nieodpłatnej pomocy przy wypełnianiu i składaniu wniosków. O szczegółach akcji można przeczytać na stronie Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców (www.rzecznikmsp.gov.pl) w zakładce #RatujBiznes.

Z upoważnienia Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców

Radca Rzecznika

Marek Woch

Oryginalna treść pism: